Amacı ve işlevi ile Sixpad

Son zamanlarda spor yapanların, vücut geliştirme çalışanların kulağına illa ki Sixpad kelimesi gelmiştir.

5 Ekim 2017 Saat: 18:50
Amacı ve işlevi ile Sixpad
Amacı ve işlevi ile Sixpad

Çünkü bu ürün piyasaya çıktığından beri çok konuşuluyor. Neymiş ki bu diyenler için kısaca açıklamak gerekirse bir egzersiz aletidir. Bu ürünün bu kadar konuşulmasına sebep olan ise dünyaca ünlü futbolcular tarafından kullanılıyor olması.

Sixpad egzersiz yapmayı kolaylaştıran, çok efor harcamadan çok kalori yakmayı sağlayan bir üründür. Adından da anlaşıldığı gibi 6 adet masaj pedinden oluşan temel parça karın kasları için kullanılıyor. Üründe iki adet de ikili pedlerden oluşan egzersiz aleti bulunuyor. Bu ikili olanlar ise ister kolda, ister bacakta kullanmak için tasarlanan parçalar. Yani ürün toplamda üç parçadan oluşuyor.

Bu parçaları karın bölgeniz, göbek çevresi, kollarınız ya da bacaklarınızda kullanabilirsiniz. Ürün şarj ile değil kumanda pille çalışmaktadır. Bu sayede ürünü kullanmak daha güvenli bir hal almaktadır. Sixpadtr kumanda ile ayarlayabilir ve o egzersiz yaptırırken siz kitap okumaya ya da çalışmaya devam edebilirsiniz.

Öncelikle yapmanız gereken cihazda bulunan parçaları egzersiz yapmak istediğiniz uygun yerlere yapıştırmak olmalıdır. Daha sonra ise yapmak istediğiniz egzersize karar verin. Sixpad ürünün 4 adet farklı egzersiz programı bulunuyor. Bu programlardan seviyenize göre seçim yaparak egzersizlere başlayabilirsiniz. Bir günde 20 dakika egzersiz yapmanız yeterli. Bu süreyi aşmamanız sizin için daha yararlıdır.

Sixpad kullanımı belirli bir zaman, mekan ya da durum gerektirmez. Evinizde, dışarda, yatarken, otururken, ayakta iken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürünün en sevilen özelliği spor yapmak için belirli saatlerde belirli bir mekanda olmayı gerektirmiyor olması. Bu ürünü satın aldıktan sonra isterseniz evde, isterseniz iş yerinde İsterseniz de dışardayken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü oldukça ince bir yapıya sahip olan ürün kıyafetlerin altından dahi kullanılabilir.

Maalesef günümüzde insanların en büyük sıkıntısı zaman. Çok çalışıyor ve kendimize daha az zaman ayırıyoruz. Sabah erken saatlerde işe gidiyor ve akşam dönüyoruz. Akşam kendimize kalan bir kaç saatlik zaman dilimini ise ailemizle geçirmeyi tercih ediyoruz. Sonuç olarak kendimize ayıracak hiç zaman kalmıyor. Bu nedenle de spor yapmak neredeyse imkansız bir hal alıyor.  Ürün hakkında satış yapan yetkili sitelerden biri http://sixpadturkiye.com/ adresi olduğu bilinmektedir.

Iste bu cihazı hayatinizin her anına sığdırmanız mümkün. Gün boyunca bir işin başında pek çok yirmi dakika geçiriyoruz. Bu yirmi dakikalardan birini spora ayırmak oldukça kolay olacaktır. Hiç olmazsa akşam ailenizle tv izlerken bur yandan da bu ürünle egzersiz yapabilirsiniz.

Her gün ayırmış olduğunuz yirmi dakika sonucunda bölgesel yağlanmalardan kurtulabilecek, hatta zamanla kas oluşumuna şahit olacaksınız. Her erkeğin hayali olan taş gibi sixpack artık hayal olmaktan öteye geçebilecek. Rutin hayat düzenini değiştirmeden, işinizden ailenizden taviz vermeden siz de yepyeni bir vücuda kavuşabilirsiniz.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
PFDK yine boş geçmedi

PFDK yine boş geçmedi

 

Trabzon Ajans Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız