Ka-Band uydu anteni Pelinsan Elektronik modellerinde

Uydu anteni çalışma sistemleri bir çeşit internet anteni özelliğindedir.

2 Mayıs 2017 Saat: 15:56
Ka-Band uydu anteni Pelinsan Elektronik modellerinde
Ka-Band uydu anteni Pelinsan Elektronik modellerinde

 Çanak antenine benzer, internet anteni mantığında olan ka-band televizyon için otomatik anten çözümü sunar ve uydu anteni bina çatısına sabitlenirken, canlı yayın araçlarında her defasında uyduyu bulmak problem yaratabilir.

Kabant Uydu Teknolojisi ve Özellikleri

Kabant uydu alıcıları C ve KU bantlı uydulardan yüksek frekansa sahiptir. 26,5 GHz ve 40 GHz frekans aralığında çalışma gösterir. Kabant ile Ka bantlı uydulara girişim olmadan C ve Ku bantlı uydularla da beraber konumlandırılır, işlem kapasiteleri daha da çok artırılır.  20 Mbps’a bit hızı ile haberleşme imkanı sağlar. Her yerden sabit geniş bantlı hizmetleri size sunar. Yüksek frekanslarıyla belli bir performans seviyesinde alıcı çanak anteni boyutunun da küçültülmesine olanak tanır. 1,2 m çaplı Ku sistemine eşit iletişim sunduğu gibi 65 cm çaplı bir Ka sistemi ile yerden de büyük tasarruf sağlar ve görüntü kirliğini ortadan kaldırır.

Kabant Uydu Teknolojisi Farkı

Uydu interneti sayesinde ister iş yerinizde ya da evinizde olun, her alan ve noktadan size kesintisiz bağlantı hizmeti sağlar. Ekvator üzerinden 36,000 km yukarıda ve sabit bir yörüngede olan uydu aracılığı sayesinde bilgiler Network Operasyon Merkezi üzerinden tek bir alıcıya iletilir. İletişimler NOM üzerinden sağlanır. Telefonun dahi çekemediği alanlarda sizlere hızlı ve kesintisiz hizmet kolaylığı sunar. Atmosfer yörüngesi üzerinde olan ve bağlantının hizmetini sağlayan uyduyla bina üzerinde monte edilen çanak, internet anteni görevini üstlenir.

PELİNSAN ELEKTRONİK TV stüdyo tasarımı, canlı yayın aracı, kaband anten, LED ürünleri hizmetlerinden yararlanırsınız. http://pelinsan.com/ka-band-anten-teknolojisi/ ile elektronik endüstri alanında kendini ispatlamış PELİNSAN ürünleri ile satış sonrası da teknik destek işlemlerinden faydalanırsınız. 24 saat istediğiniz ürün hakkında bilgi alabilirsiniz. İstediğiniz alandaki hizmetlerin detaylı incelemesini yaptıktan sonra uzman kadrolardan teknik destek alarak detaylı kurulum hakkında da bilgi sahibi olursunuz. Kaliteli ve yüksek teknolojili ürünler ile işleriniz daha hızlı ve güvenli olur. Yüksek donanıma sahip modellerin hepsi ekonomik fiyatlarıyla ve bütçenize uygun seçenekleriyledir.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Basketbolda yine hüsran: 105 - 113

Basketbolda yine hüsran: 105 - 113

 

Trabzon Ajans Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız