Kardeş şehir Artvin..

Artvin Valisi Ömer Doğanay, Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

7 Haziran 2017 Saat: 16:40
Kardeş şehir Artvin..
Kardeş şehir Artvin..

Artvinlilerin ülkenin her yerinde olduğu gibi Trabzon’da da insanların gönlünde ayrı bir yer kazandığını belirten Vali Doğanay, dışarıda Artvin için samimi mücadele veren sivil toplum kuruluşları ve derneklerin önemine dikkat çekti.

Yaşanabilir huzurlu bir il..

Artvin’in eğitim-turizm ve kültür alanında önemli hedefleri olduğunu bu noktada güzel işlere imza atıldığını belirten Vali Doğanay, ulaşım ve alt yapıda devam eden projelerin de tamamlanmasıyla Artvin’in güzelliğine büyük katkı sağlanacağını belirtti. Artvin’in Karadeniz Bölgesi’nde yaşanabilir huzurlu bir il olduğunu ifade eden Vali Doğanay, “Artvin her şeyin en güzeline layıktır” dedi.

Kardeş şehir projesine Artvin’de hazır..

Trabzon Artvinliler Derneği’nin başarılı çalışmalarını takip ettiğini belirten Vali Ömer Doğanay, birlik ve beraberliğe dikkat çekerek hemşeri dayanışmasının önemini vurguladı.

Trabzon ile Mardin arasında son dönemde kurulan kardeş şehir projesinin çok anlamlı ve değerli bir çalışma olduğunu ifade den Vali Doğanay,“Artvin şehri olarak bizlerde bu projenin bir parçası olmaktan büyük mutluluk ve onur duyarız. Artvin insanının misafirperverliğini gösterme adına her şeye hazırız” diye konuştu.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Trabzonspor'da neler oluyor...

Trabzonspor'da neler oluyor...

 

Trabzon Ajans Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız