Kombi tamiri nasıl yapılmalı?

Net Kombi Servisi firması olarak İstanbul ve ilçelerinde doğalgaz hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktayız.

18 Nisan 2017 Saat: 13:14
Kombi tamiri nasıl yapılmalı?
Kombi tamiri nasıl yapılmalı?

Kombi bakımıhizmetinin yanı sıra tamir ve temizlik hizmetleri gerçekleştiren firmamız 2005 yılından günümüze kadar olan zamanda aktif olarak kurumsal bir şekilde hizmetlerini gerçekleştirmiş ve  aynı potansiyelde gerçekleştirmeye hızla devam etmektedir. Servis hizmetleri sunan firmamız öncelikli olarak müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiştir. Kaliteli hizmet verme amacımız doğrultusunda müşterilerimizin taleplerini en doğru şekilde tespit ederek, müşterilerimize pratik, akılcı, kalıcı ve düşük maliyetli çözümler sunmaktayız. 12 yıllık süreçteki faaliyetlerimizin arkasındaki başarımızın sırrı ise müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetine ek olarak  sorunları doğru analiz edebilen ve sorunlara en doğru çözümleri minimum maliyetlerde getiren ustalarımız kaliteli hizmetimizin güvencesidir. Güvenilir, güler yüzlü, kaliteli hizmetin adresi olan firmamız İstanbul ve ilçelerinde hizmet vermektedir.

Kombi Servis Hizmetleri

Kombilerin sağlıklı olarak çalışması ısınma, ocak ve sıcak su ihtiyacının düzgün bir şekilde karşılanmasını sağlamaktadır. Kombilerde herhangi bir arıza meydana geldiğinde kişiler büyük sıkıntı yaşamaktadırlar. Müşterilerimizin mağduriyetini en aza düşürmek için 7 gün 24 saat arıca servis desteği sağlamaktayız. Bunun yanı sıra yıllık kombi bakımıservis hizmeti de veren firmamız bakım faaliyetlerini de başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Kombilerin yıllık  bakımı konusunda müşterilerimizin tizi davranmalarını ve yıllık bakımları aksatmamalarını tavsiye ediyoruz. Her yıl bakımı yapılan kombilerde arızalanma oranı oldukça düşüktür.

Servis Hizmeti Sunduğumuz Kombi Markaları

Kombi bakımıkonusunda İstanbul şehrinin en yetkin firması olan Net Kombi Servisi firmamız, piyasa da bulunan bütün kombi markalarının tamir, bakım ve montajlarını gerçekleştirmektedir.  Ustalarımızın tamamı bütün kombi markalarının tamirini ve bakımını gerçekleştirecek eğitime ve tecrübeye sahiptirler. Kombi markanız ne olursa olsun bizden kombi bakımı ve tamiri için destek isteyebilirsiniz.

Servis Talebinde Bulunma

Servis talebinde bulunmak isteyen kişilerin tek yapması gereken internet sitemizde yer alan iletişim numarasını tuşlayarak bizi aramaktır. Telefon üzerinden kombi servisi talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz sizden detaylı adres bilginizi ve telefon numaranızı aldıktan sonra adresinize en yakın olan ekibi size yönlendirerek hizmetinizi gerçekleştirecektir.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Basketbolda yine hüsran: 105 - 113

Basketbolda yine hüsran: 105 - 113

 

Trabzon Ajans Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız