Sanal fotoğrafları gerçeğe dönüştüren Sosyopix.com

Sanal dünyada her gün paylaşılan fotoğraflar artık cihazlarda değil, gerçek, 'fiziki' fotoğraflar olarak fakat yaratıcı biçimlerde sergileniyor.

2 Mayıs 2017 Saat: 15:51
Sanal fotoğrafları gerçeğe dönüştüren Sosyopix.com
Sanal fotoğrafları gerçeğe dönüştüren Sosyopix.com

Bu fikrin sahibi Sosyopix, Instagram ve Facebook üzerinde paylaştığınız fotoğraflarınız ile size özel hazırlanmış farklı temalarda ürünler hazırlayan ve bunları adresinize ya da istediğiniz adrese ücretsiz kargo ile ulaştıran bir hizmet. Yoğun ilgi gören bu alanda hizmetler neler ve işler nasıl işliyor? Sosyopix'i tanıyalım...

Sosyopix Fotoğraf Dekorasyonu

Özel fotoğraflar herkes için farklı duygular çağrıştırır, kimi neşeli fotoğraflar sevinçleri, kimi fotoğraflar hüzünleri yaşatır. Daha derin bir düzeyde fotoğraflar, dünyadaki güzelliği görmenizi sağlar. Başkalarının güzel fotoğraflarını gördüğünüzde hoşunuza gider ya da gezegenimizin ne kadar büyük, çeşitli ve güzel olduğunun farkındalığını simgeler. Ancak çoğu kez Facebook, İnstagram gibi sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar, sadece telefonunuzda bir görüntü olmaktan öteye geçmez.

Sosyopix Hizmeti Nedir, Nasıl Çalışır?

Severek paylaşılan fotoğrafları değişik şekillerde sunan Sosyopix.comfarklı bir sistem geliştirerek bir ilke de imza atıyor. Klasik fotoğrafçılığın ötesinde birçok seçenek ile adeta bir fotoğraf dekorasyonu hazırlıyor. Sistem oldukça basit ve pratik bir şekilde işliyor. Yalnızca 3 adımda Sosyopix'ten kolayca sipariş verebiliyorsunuz. Bunun için; Instagram veya Facebook hesabınız ile giriş yapıyor, endi fotoğraflarınızdan seçtiğiniz tasarımı hazırlıyor, gönderilecek adres bilgilerini giriyorsunuz ve ödemeyi tamamladığınızda adresinize ya da gönderilmesini istediğiniz adrese teslim ediliyor.

Sosyopix Konseptinde Neler Var?

Birbirinden güzel ve çeşitli ürünler arasında; 36 adet fotoğraftan oluşan 10x10 ebatlı "kare kartlar", "kare magnetler", resim baskılı "bez çanta", içinde dekoratif mandallar, yapıştırıcı hamur ve ipten oluşan "mandal set"            , foto şeritler, kupa, mini klasik kartlar, foto poster, takvim poster ve daha fazlası yer alıyor. Özellikle "anı kitabı", "takvim kutusu", resimli kupa gibi ürünler, farklı ve etkileyici birer hediye olabilir.

Anılarınızı hep taze tutmak ya da dekoratif ve yaratıcı ürünlerde saklamak isterseniz https://www.sosyopix.com/ web sayfasını mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Fiyatlar son derece makul, ayrıca tüm Türkiye'ye kargo ücretsiz ve yapılan inovatik işler de baskı kalitesi oldukça başarılı!

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Basketbolda yine hüsran: 105 - 113

Basketbolda yine hüsran: 105 - 113

 

Trabzon Ajans Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız