TED Koleji'nin ilk mezunları

Türk Eğitim Derneği (TED) Trabzon Koleji Ortaokulu ilk mezunlarını verdi.

12 Haziran 2017 Saat: 17:08
TED Koleji'nin ilk mezunları
TED Koleji'nin ilk mezunları

8-A, 8-B, 8-C VE 8-D sınıfı öğrencileri Ramada Otel’de bir araya gelerek mezuniyetlerini kutlarken, diğer yandan da ayrılmanın üzüntüsünü bir arada yaşadılar.

TED Trabzon Koleji Okul Aile Birliği tarafından organize edilen mezuniyet kutlamasına Okul Müdürü Burhan Dülger, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Gecede bir konuşma yapan Okul Müdürü Dülger ortaokul seviyesinde ilk mezunlarını verdiklerini belirterek “ İki ayrı duyguyu bir arada yaşıyoruz. Öğrencilerimizden bazılarıyla ayrılacağız. Ama önümüzdeki sezon lise bölümümüzde eğitim-öğretime açılacak. Ayrılacak olan öğrencilerimizde bundan sonraki eğitim-öğretim yaşantılarında başarılar diliyoruz. Bu akşam burada herkes eğlenecek ve bir yılın yorgunluğunu atacak. Şimdiden hepinize iyi eğlenceler diliyorum”. diye konuştu.

Ardından öğrenciler ve öğretmenler hareketli müzikler eşliğinde piste gelerek tüm hünerlerini gösterdi. Doyasıya eğlenen öğrenciler geceyi bol bol fotoğraflayarak ölümsüzleştirmeyi de unutmadılar.

Mezuniyet pastası tüm öğretmen ve öğrencilerle birlikte kesildikten sonra sona eren gecede öğrenciler, birbirleriyle vedalaşırken gözyaşlarına hakim olamadılar.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Trabzonspor'da neler oluyor...

Trabzonspor'da neler oluyor...

 

Trabzon Ajans Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız