Trabzon "birleşin" dememiş miydi?

Trabzon'un doğru dürüst elde kalabilen tek markası Trabzonspor...

8 Aralık 2015 Saat: 10:47
Trabzon "birleşin" dememiş miydi?
Trabzon "birleşin" dememiş miydi?

Trabzon’un doğru dürüst elde kalabilen tek markası Trabzonspor’un önceki gün yapılan genel kurulu öncesinde Amerika’nın Bağımsızlık Savaşı’nı “Birleşin, ya da ölün” diyerek başlatan Benjamin Franklin örneğini hatırlatmıştık.

Trabzonspor’un kurtuluşunun, mevcudun devamıyla ‘ölüm’, Celil Hekimoğlu ve Muharrem Usta’nın bir araya gelmesi ile de birleşme ve bütünleşmeyi getireceğini vurgulamıştık.

Kısacası Trabzon’un tümü adına hareket eden delege; Hekimoğlu ve Usta’yı tek listede, tek çatı altında görmek istemişti.

İşte sonuç ortada...

Usta ile Hekimoğlu’na hemen hemen aynı, yani yüzde yarımdan bile daha az bir farklılıkla oy verdi. Ama birinin başa oturması gerekiyor idi. Bana göre şans ile Sayın Usta başkan oldu. Artık bundan sonrasına bakmak lazım...

Hekimoğlu kendinden beklenen davranışa büyük bir olgunluk eklemiştir. Usta ise artık bölünmüş değil, birleşmesi gereken Trabzon için görev üstlenmiştir.

Çünkü; seçimin kaybedeni Hekimoğlu, kazananı da Usta değildir. Her ikisine de Trabzon cemaatinden Trabzonspor’u içinde bulunduğu kaostan çıkarmak için görev yüklenmiştir.

Kardeniz / Murat Taşkın

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Trabzonspor'da neler oluyor...

Trabzonspor'da neler oluyor...

 

Trabzon Ajans Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız