Trabzonspor'da Divan'dan seçim baskısı!..

Trabzonspor'da yaşanan olağanüstü gelişmeler üzerine Divan Kurulu seçimli kongrede ısrarcı.

22 Ekim 2017 Saat: 22:59
Trabzonspor'da Divan'dan seçim baskısı!..
Trabzonspor'da Divan'dan seçim baskısı!..

Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen seçim yapılması yönündeki görüşünü yinelerken, "Ben seçimle kongre yapılması gerektiğini aylardır kendilerine söylüyordum. Kulübün tıkandığını görüyordum. Çok üzülüyorum ki haklı çıktım" dedi.

Sürmen, "Bunu yönetici olanlar önceden görmeli.  Şu anda futbol sonuçlarının nedeni mali nedenlerdir. Trabzonspor’u aşırı borçlandırmak bu kulübe verilen en büyük zarardır. Tabanın beklentisinin önünde hiçbir şey duramaz.  Seçilmişlere kimsenin dur deme hakkı yoktur ancak güven tazelemeyi talep etmek herkesin hakkıdır" diye konuştu.

Ali Sürmen şunları söyledi: "Aklıselim birlik ve beraberlik içerisinde kırıcı olmadan, kongre kararı alana da almayana da seviyeli yaklaşarak sakin bu sürecin sürdürülmesi lazım. Burada yönetime düşen acilen seçimli kongre kararı almaktır. Sükünet isteniyorsa bu yapılmalıdır . Başkan Trabzonspor’u düşünüyorsa kulübü daha zor durumlara sokmamalıdır. Trabzonspor çok kaoslar atlatmıştır. Aklıselim her zaman Trabzonspor’da öne çıkar. Birkaç gün sabır göstermek gerekir. Eminim sayın Başkan da aklıselim davranacaktır

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
PFDK yine boş geçmedi

PFDK yine boş geçmedi

 

Trabzon Ajans Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız